در نظام جدید آموزشی(6-3-3) یا (3-3-3-3) براساس سند تحول بنیادین اموزش درس نگارش با هدف ارتقای سطح سواد نوشتاری دانش اموزان و پرورش خلاقیت آن ها به کتب درسی آضافه شد. در این درس دانش اموزان ابتدا با اصول اولیه نگارش آشنا می شوند و در ادامه آن ها را مجاب خواهد کرد که ضمن رعایت اصول اولیه به محتوای متن نوشته شده ی خود با استفاده از ادبیات ذهنی جان بخشند.

در همین راستا٬ پکیجی کامل اماده شده است که تمام انشا های مورد نیاز دانش اموزان را از پایه هفتم تا دوازدهم آورده است. برای آشنایی کامل با این مجموعه و دانلود به ادامه مطالب مراجعه نمایید:

 

  ویژگی های این مجموعه:

۱- آوردن موضوع های پرتکرار انشا در طول دوران تحصیلی

۲- آوردن تمام ضرب المثل ها و حکایت نویسی ها

۳- آوردن تمام انشا های درس نگارش پایه دهم

۴-  آوردن تمام انشا های درس نگارش پایه یازدهم

۵-  آوردن تمام انشا های درس نگارش پایه دوازدهمهر گونه سوال و یا مشکلی در رابطه با این پکیج داشتید،  می توانید از بخش نظرات اعلام نمایید


 

امنیت و صحت خرید شما به طور کامل توسط شرکت زرین پال (ZarinPal.com دارای مجوز رسمی اعتماد الکترونیک) و بانک طرف قرار داد تایید و تضمین میشود . زرین پال نوآورانه‌ترین، امن‌ترین، ساده‌ترین درگاه پرداخت اینترنتی !

 


 

قیمت این پکیج:1000 تومان(هزار تومان)

پس از پرداخت، لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.


طبق سیستم فروش سایت زرین پال٬ به محض واریز وجه و کلیک بر روی تایید پرداخت٬ فایل به صورت اتوماتیک دانلود خواهد شد. در مواردی پس از پرداخت وجه٬ لینک دانلود به نمایش در خواهد آمد که می توانید با کلیک بر روی لینک دانلود٬ این فایل را دانلود نمایید. میزان خطای دانلود فایل پس پرداخت بسیار پایین و چه بسا صفر می باشد٬ اما اگر به هر دلیلی پس از پرداخت وجه٬ فایل دانلود نشد می توانید هم از بخش نظرات و هم از طریق ایمیل به نشانی hadi.1234.mas@gmail.com به ما گزارش دهید تا در اسرع وقت پیگیری شود.